Jak i za monitorem zhubnout a nepos*at se z toho

Přednáška je zrušena a nekoná se!

V roce 2012 na Zemi poprvé zemřelo více lidí na problémy spojené s obezitou než hlady. Zhruba od roku 2006 do roku 2016 se doba, kterou lidé stráví v sedě z 5,7 na 6,4 hodin.
Můj cíl je ukázat lidem, že to jde i jinak. Že to jde i bez dlouhých hodin s činkami ve fitku. Ukázat, že stačí jen pár cviků a pár návyků, aby vás lifestyle vypadal úplně jinak. Pojďte do toho se mnou.

Komu je přednáška určena?

Pro kohokoli, kdo potřebuje zhubnout či nemít bolavá záda.
Martin Barna
Effective Fitness Training

Martin Barna se ve světě zdravého životního stylu profesionálně pohybuje osmým rokem. Roky zkušeností doplňuje také certifikací poradce pro výživu a dokončené studium na mezinárodně uznávané Coach School Praha (dnes Fitness akademie Ronnie). Protože Martin ctí princip celoživotního vzdělávání, v současné době studuje také Advanced Coaching Academy britského trenéra Phila Learney.

Během své kariéry odpřednášel nespočet seminářů na téma zdravého životního stylu a jeho životopisem jsou desítky spokojených klientů. Specializuje se na výživový coaching, práci s individuální metabolickou kapacitou a reverse dieting.

Mezi spokojené klienty Martinových přednášek patří například Innogy, GE Money, Moneta Money a Krajský úřad Moravy a Slezska.